Pro letošní ročník Českého dne proti rakovině (16. 5. 2018) připravila společnost Trigama International (náš IT partner) novinky v oblasti informačních technologií.

  • Webová stránka www.cdpr.cz se dočkala grafických a uživatelských vylepšení a podobných změn se dočkaly také mobilní aplikace Den proti rakovině (Android a iOS).
  • Internetové stránky www.lpr.cz prošly kompletní grafickou inovací, optimalizací kódu a také optimalizací pro uživatele, proto doufáme, že se vám nyní na stránkách budou lépe hledat potřebné informace.
  • V mobilních aplikacích došlo kromě grafického vylepšení také k úpravě zasílání DMS zpráv (pro nákup e-kytiček). Je možné vybrat ze tří variant (30 Kč, 60 Kč a 90 Kč).
  • Největší novinkou pro letošní rok je Preventivní kalendář, který je prozatím vytvořen v aplikaci Den proti rakovině pro Android (do budoucna se počítá i s jeho webovou verzí a se začleněním do iOSu). V tomto kalendáři se vám po vyplnění pohlaví a ročníku narození zobrazí seznam všech doporučených preventivních prohlídek, které byste měli v jednotlivých letech absolvovat. Máte možnost si také zaregistrovat svou e-mailovou adresu na kterou vám budeme vždy začátkem roku zasílat připomenutí všech preventivních prohlídek pro aktuální rok. Aktuální nejbližší prohlídky budete moci v obou případech také vyexportovat a vložit do svých kalendářů (Google kalendář, Microsoft Outlook, iCal, Mozilla Thunderbird atp.). 
  • Upravilo se i propojení se sociálními sítěmi, kdy jsou v aplikace nově přímé odkazy na všechny sociální sítě Ligy proti rakovině (Facebook, Twitter i Google+) a nechybí ani snadná možnost sdílet s kamarády informaci o nákupu kytičky (či e-kytičky) na těchto sítích. I letos bude také možné si jednoduše „připnout“ e-kytičku na profilovou fotku na Facebooku.

 

archiv článků