Květinový květen

Liga proti rakovině Praha je tu letos s vámi již 30 let. A právě díky vaší pomoci se můžeme věnovat prevenci a podpoře výzkumu nádorových onemocnění a nabídnout vám pomocnou ruku kdykoliv je potřeba. Současná krizová situace nás bohužel donutila posunout tradiční sbírku Český den proti rakovině až na 30. září 2020, ale provoz naší poradenské linky a všech souvisejících služeb zůstává nepřerušen.

V souvislosti s onemocněním COVID-19 jsme dále připravili soupis základních informací pro onkologické pacienty, kteří jsou bohužel rovněž ve skupině se zvýšeným rizikem nákazy. Několik rad a doporučení naleznete zde na podstránce věnované tomuto tématu.

Květinový květen – #kvetinovykveten

A protože měsíc květen vždy patřil nám, rozhodli jsme se jako předvoj tradičního Českého dne proti rakovině uspořádat v průběhu celého května online veřejnou sbírku Květinový květen.

K výročí 30 let od založení LPR jsme pro vás zveřejňovali na našich FB stránkách ohlédnutí za uplynulými ročníky, rozhovory s našimi představitelkami a další zajímavosti. Společně jsme si tak prošli minulé dekády.

Ligu proti rakovině jste mohli v rámci Květinového května podpořit hned několika způsoby:

  • zakoupením e-kytičky prostřednictvím zaslání DMS KVET 30, 60 nebo 90 na číslo 87 777 (e-kytičky v současné době již nelze koupit, půjde to až 30. září 2020 během Českého dne proti rakovině)
  • zasláním libovolné částky pomocí online platební brány
  • finančním darem pomocí standardního převodu na účet LPR
  • sponzorským darem
  • propojením filantropických aktivit zaměstnavatele a zaměstnanců (Gift Matching)
  • věcným sponsoringem (například pro naše dobrovolníky)
  • ale také sdílením informací o kampani na sociálních sítích

Kampaň sice již skončila, ale stále nás můžete stejným způsobem podpořit (jen za zaslanou DMS již nedostanete e-kytičku).

Zachovejte nám přízeň a těšíme se na vás online!

Aktuálně vybráno: 3242